Co kupić na Dzień Ojca? Drewniane propozycje…

Wspaniała alternatywa dla nudnych, papierowych torebek, które tylko ciągle się obdzierają. Ta drewniana skrzyneczka jest wspaniałym rozwiązaniem na prezent na dzień ojca. Do środka włożyłem butelkę jego ulubionego alkoholu, która jest szczelnie chroniona przez drewniane ściany. Dodatkowym atutem są ładne życzenia na powierzchni drewna będące świetną pamiątką jego święta. Drewno sosnowe jest bardzo gładkie co należy podkreślić, gdyż nie zawsze w takich produktach możemy liczyć na taki rezultat. Serdecznie polecam każdemu zainteresowanemu!

Bardzo zabawny prezent, którego słowa nadrukowane na drewnianą statuetką pięknie zgrywają się z bajecznym batonem. Statuetkę kupiłem z myślą o moim ojcu i jego corocznym święcie. Chciałem kupić jakiś oryginalny prezent łączący ze sobą dobry humor, wartość sentymentalną i dobre wspomnienia. Jak się później okazało ta statuetka była idealnym wyborem, gdyż zapewniła w sobie te wszystkie pożądane cechy i to za jakże niską cenę! Jakość wykonania produktu – wysoka klasa. Dodatkowo świetny kontakt ze sklepem i dobrze zapakowana przesyłka.

Drewniana muszka ostatnimi czasy staje się hitem wśród awangardowych dodatków odzieżowych. Z okazji dnia ojca tato dostał właśnie tą muszkę i muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Muszkę z dumą nosił całą imprezę z uśmiechem na twarzy. Była bardzo tania, a jakość wykonania była niesamowicie dobra. Pięknie pachnące drewno do złudzenia przypominające zapach sosny, dokładny, nierozmywający się nadruk i szybka wysyłka sprawiają, że sklep oceniam na 10/10.